Hotel 52 (91)

Hotel 52 (91)

serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Natasza Filipowicz, Mikołaj Filipowicz, Marek Bukowski, Matylda Filipowicz
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Igor denerwuje się, bo od porwania Krzysia Marzena milczy. Maria radzi Irkowi, by zatrudnił się w hotelu, co ułatwi mu uwiedzenie Wyrzykowskiej. Tymczasem Szwed odwiedza Tosię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W siódmym sezonie serialu Natalia (Laura Samojłowicz) postanawia spełnić swoje marzenie. Wyjeżdża do Nowego Jorku, by tam szkolić swoje umiejętności wokalne. Towarzyszy jej niedawno poślubiony mąż, Artur (Krzysztof Kwiatkowski). Mężczyzna wspiera żonę i pozostaje w stałym kontakcie z pracownikami hotelu, który pozostawili w rękach nowego szefa - Tomasza (Filip Bobek). Rusiecki, zachęcony wyróżnieniem, ubiega się o stanowisko menedżera Hotelu 52. Niestety, jego miejsce zajmuje Andrzej (Marek Bukowski). Wysocki boryka się z poważnymi problemami finansowymi. Tymczasem Iwona (Magdalena Cielecka) liczy na to, że jej sopocki pensjonat zacznie przynosić zyski. Ich syn, Igor (Kamil Kula) samotnie wychowuje małego Krzysia. Marzena (Aleksandra Popławska) wyjechała do Azji, porzucając synka i jego ojca, któremu pomaga opiekunka Tośka (Anna Karczmarczyk). Marta próbuje dojść do siebie po rozwodzie z Kubą (Paweł Tomaszewski).

W tym odcinku

Igor denerwuje się, bo od porwania Krzysia Marzena milczy. Dodatkowo niepokoi go sytuacja rodziców. Mężczyzna namawia ojca do ratowania małżeństwa. Niestety Andrzej zostaje aresztowany. Maria radzi Irkowi, by zatrudnił się w hotelu, co ułatwi mu uwiedzenie Wyrzykowskiej. Szwed odwiedza Tosię. W trakcie wizyty dzwoni do niego Przybylska. Wysłuchuje pretensji mężczyzny i niespodziewanie postanawia pomóc jego ojcu. W hotelu meldują się Natasza (Katarzyna Figura) i Mikołaj (Krzysztof Stelmaszyk) Filipowiczowie. Para po raz trzeci wzięła ślub. Z tej okazji postanowiła zorganizować wesele w hotelowej restauracji. Zupełnie niespodziewanie bliscy małżonków, zmęczeni ich ciągłymi rozstaniami i powrotami, sprawiają, że uroczystość zostaje odwołana. Sytuację wykorzystuje Tomasz. Zwołuje personel do jadalni. Następnie w obecności współpracowników prosi Sarę o rękę. W tym czasie do hotelu przyjeżdża Andrzej, oficjalnie przeprasza kolegów za nieodpowiedzialne i nieuczciwe postępowanie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)