Hotel 52 (80)

Hotel 52 (80)

serial obyczajowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Beata Ścibakówna, Marek Bukowski, Julia Rosnowska, Filip Bobek
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka
W skrócie:Tomasz przedstawia Sarze pomysły na przyciągnięcie nowych gości. Andrzej cały czas myśli o długu. Umawia się z Aleksandrem, który zamierza kupić Hotel 52 i chce, aby Wysocki mu w tym pomógł.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W siódmym sezonie serialu Natalia (Laura Samojłowicz) postanawia spełnić swoje marzenie. Wyjeżdża do Nowego Jorku, by tam szkolić swoje umiejętności wokalne. Towarzyszy jej niedawno poślubiony mąż, Artur (Krzysztof Kwiatkowski). Mężczyzna wspiera żonę i pozostaje w stałym kontakcie z pracownikami hotelu, który pozostawili w rękach nowego szefa - Tomasza (Filip Bobek). Rusiecki, zachęcony wyróżnieniem, ubiega się o stanowisko menedżera Hotelu 52. Niestety, jego miejsce zajmuje Andrzej (Marek Bukowski). Wysocki boryka się z poważnymi problemami finansowymi. Tymczasem Iwona (Magdalena Cielecka) liczy na to, że jej sopocki pensjonat zacznie przynosić zyski. Ich syn, Igor (Kamil Kula) samotnie wychowuje małego Krzysia. Marzena (Aleksandra Popławska) wyjechała do Azji, porzucając synka i jego ojca, któremu pomaga opiekunka Tośka (Anna Karczmarczyk). Marta próbuje dojść do siebie po rozwodzie z Kubą (Paweł Tomaszewski).

W tym odcinku

Podczas lunchu Tomasz przedstawia Sarze swoje pomysły na przyciągnięcie nowych gości. Ich dyskusję przerywa telefon. Tymczasem w hotelowej restauracji Dorota (Beata Ścibakówna) rozmawia z córką, Magdą (Julia Rosnowska). Dziewczyna od lat bezskutecznie stara się o dziecko. Ostatnio leczy się u znanego warszawskiego profesora. Jest załamana, gdy dowiaduje się, że matka jest w ciąży. Andrzej cały czas myśli o długu. Umawia się na spotkanie z Aleksandrem, który zamierza kupić Hotel 52 i chce, aby Wysocki mu w tym pomógł. Tomasza odwiedza Maria (Weronika Rosati). Gdy Rusiecki wspomina o wizycie detektywa, przestraszona kobieta, która uciekła od męża, zrywa się do wyjścia. Iwona wraca z urzędu skarbowego. Jest załamana. Popełniła błąd rozliczając VAT i musi zapłacić karę. Igor nie potrafi pogodzić pracy i opieki nad dzieckiem. Marzena w ogóle nie interesuje się Krzysiem. Po spotkaniu z Aleksandrem Andrzej dzwoni do Natalii. Zgłasza swoją kandydaturę na szefa hotelu. Iwona nie chce zostać sama w Sopocie, ale mąż przekonuje ją, że któreś z nich musi zarabiać.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)