Hotel 52 (74)

Hotel 52 (74)

serial obyczajowy Polska 2012   od 12 lat
Występują:Julia Wyszyńska, Jerzy Połoński, Marcin Kwaśny, Laura Samojłowicz
Reżyseria:Grzegorz Kuczeriszka, Łukasz Wiśniewski, Radosław Piwowarski
W skrócie:Przez przypadek spotykają się Ada i Grzegorz. Kiedyś byli parą i teraz on próbuje wyjaśnić powód rozstania. Tymczasem ich obecni małżonkowie miło rozmawiają w hotelowej restauracji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Akcja szóstego sezonu zaczyna się kilka miesięcy po pożarze w Hotelu 52. Straty nie są duże, dlatego wkrótce w recepcji pojawiają się nowi, często ekscentryczni goście. Natalia (Laura Samojłowicz) postanawia porzucić malarstwo na rzecz śpiewania. Nowej pasji poświęci się bez reszty. Jej związek z Arturem (Krzysztof Kwiatkowski) zostanie ponownie poddany ciężkiej próbie. Duża w tym zasługa nowego adoratora, który pojawi się w otoczeniu Lipskiej. Sporo zamieszania w życie personelu wprowadzi nowa menedżer hotelowej restauracji, Beata (Ada Fijał), była żona Andrzeja Wysockiego (Marek Bukowski). Wzmocniony zostanie także personel. Pracę w hotelu rozpocznie Tomasz Rusiecki (Filip Bobek). Mężczyzna będzie stronił od kobiet i kontaktów z pozostałymi członkami personelu. Obok Marty (Magdalena Lamparska) w recepcji stanie Sara Wyrzykowska (Klaudia Halejcio). Pewna siebie kokietka będzie odrzucać zaloty kolejny adoratorów, aż trafi na tego jedynego.

W tym odcinku

W hotelu przez przypadek spotykają się Ada Kowalska (Julia Wyszyńska) i Grzegorz Brudziński (Jerzy Połoński). Kiedyś byli parą, ale rozstali się przez matkę mężczyzny. Teraz próbuje on wyjaśnić ekspartnerce całą sytuację. Tymczasem ich obecni małżonkowie, Wojtek (Marcin Kwaśny) i Aleksandra (Magdalena Bendek), wdają się w sympatyczna rozmowę w hotelowej restauracji. Okazuje się, że mają ze sobą bardzo wiele wspólnego. Sara i Tomasz zamykają się w szatni dla personelu. Recepcjonistka chce poznać powód niechęci konsjerża wobec niej. Tymczasem Marta i Kuba kłócą się na temat wesela. Dziewczyna i jej matka marzą o hucznej imprezie, chłopak z kolei jest temu przeciwny. Natalia ma wyjechać z zespołem kajtka na koncerty do Szczecina. Boi się jednak zostawić hotel bez nadzoru. Andrzej proponuje swoją pomoc. Artur zarzuca Lipskiej, że nie ma dla niego czasu. Nie chcąc rywalizować z jej nową pasją, postanawia się wyprowadzić. Beata przypadkiem zabiera z kuchni sałatkę, którą przygotował dla siebie Łukasz. Podaje ją gościom. Ci są zachwyceni smakiem potrawy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)