Hit dekady: Lata 90.

Hit dekady: Lata 90.

program rozrywkowy Polska 2010   od 7 lat
Występują:Kayah, Grzegorz Halama, Tadeusz Drozda, Urszula
W skrócie:Marcin Daniec i jego goście wspominają lata 90., czasy disco polo, szalejącej inflacji i dzikiego handlu w tzw. szczękach. Występują: Grzegorz Halama, Tadeusz Drozda, Urszula i Kayah.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Widowisko z udziałem gwiazd i publiczności. W każdym wydaniu zostanie wybrany najciekawszy produkt, zjawisko lub wydarzenie kolejnych dziesięcioleci - od lat przedwojennych do współczesności. Wśród propozycji znajdą się pierwsza pralka i telewizor, minispódniczki, kultowe seriale oraz Internet i SMS-y. Goście specjalni i publiczność zdecydują, który wynalazek zostanie hitem dekady. Tło muzyczne programu to przeboje omawianej dekady śpiewane przez gwiazdy starszego i młodego pokolenia. Zapoznamy się również z materiałami archiwalnymi. Show prowadzi Marcin Daniec, któremu za każdym razem towarzyszy inna dziennikarka, aktorka lub prezenterka związana z Dwójką. Ponadto widzowie zostaną zaproszeni do SMS-owej gry "Podróż w przeszłość" oraz do zgłaszania na stronie internetowej własnych propozycji hitów dekad oraz podzielenia się wspomnieniami z przeszłości.

W tym odcinku Marcin Daniec i jego goście wspominają lata 90. Były to czasy disco polo, szalejącej inflacji i dzikiego handlu w budkach zwanych popularnie szczękami. W studiu zobaczymy satyryków Grzegorza Halamę i Tadeusza Drozdę oraz piosenkarki Urszulę i Kayah. W charakterze współprowadzącej wystąpi natomiast Beata Sadowska.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)