Historie wielkiej wagi: Sarah

(My 600lb Life: Sarah's Story)

serial dokumentalny USA 2018   od 7 lat
W skrócie:Trudne dzieciństwo spędzone z agresywnym ojczymem i uzależnioną od narkotyków matką sprawiło, że Sarah waży dziś 272 kg. Kobieta ma 24 lata. Jeśli nie chce umrzeć, musi zacząć walczyć.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne spotkania z ludźmi, których waga zaczęła wskazywać ponad 270 kilogramów. Wreszcie postanowili zacząć walczyć z nadwagą. W każdym z odcinków widzowie poznają niezwykle wzruszającą historię jednej osoby, która podda się operacji zmniejszenia żołądka. Potem będzie musiała wprowadzić do swojej diety drastyczne zmiany, z nadzieją, że to pozwoli jej stracić dziesiątki zbędnych kilogramów. W tej serii Renie i Lee po wizycie w klinice bariatrycznej, postanowią zrobić wszystko, aby ratować nie tylko życie, ale również swoją relację. Widzowie poznają też Janine, która jest tak otyła, że ledwo może się ruszać. Będzie musiała stawić czoła wyzwaniu i pokonać psychiczny oraz fizyczny ból, aby odzyskać normalne życie. By tego dokonać, będzie potrzebować ogromnych pokładów determinacji. Każda z tych osób nie tylko musi poddać się bardzo poważnej operacji chirurgicznej, ale również zerwać z uzależnieniem od jedzenia i swoją bezsilnością. Nagrodą będzie ich własne życie.

W tym odcinku

Trudne dzieciństwo spędzone z agresywnym ojczymem i uzależnioną od narkotyków matką sprawiło, że Sarah waży dziś 272 kilogramy. Kobieta ma 24 lata i jeśli nie chce umrzeć niedługo, musi zacząć walczyć.

Zobacz także