Hell on Wheels - Witaj w piekle (10)

Hell on Wheels - Witaj w piekle (10)

(Hell On Wheels 4: Return to Hell)

serial obyczajowy Kanada/Wielka Brytania 2014   od 16 lat
Występują:Anson Mount, Colm Meaney, Robin McLeavy, Phil Burke
W skrócie:Cullen wraca do Cheyenne z uwolnionymi więźniami. Robotnicy chronią się w kościele, podczas gdy Bohannon i Durant próbują dogadać się z Campbellem. Sydney podpala kościół i strzela do uciekających.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Rok 1867. Wraz z ekspansją na zachód przedsiębiorstwa Union Pacific Railroad wzmagają się konflikty wokół budowy kolei transkontynentalnej. Przedstawiciele rządu, biznesmeni, farmerzy, osadnicy i kolejarze mają sprzeczne interesy, których chcą bronić za wszelką cenę. Skłócone grupy walczą o kontrolę nad miastem Cheyenne w stanie Wyoming - najważniejszym wówczas węzłem kolejowym. Cullen Bohannon (Anson Mount) jest uwięziony w mormońskim Forcie Smith z ciężarną żoną. Thomas Durant (Colm Meaney) obawia się o postępy budowy kolei bez nadzoru Cullena. Elam Ferguson (Common) podejmuje ryzyko, aby odnaleźć uprowadzonego przyjaciela.

W tym odcinku

Cullen wraca do Cheyenne z uwolnionymi więźniami. Robotnicy chronią się w kościele, podczas gdy Bohannon i Durant próbują dogadać się z Campbellem. Sydney blokuje drzwi do kościoła, podpala go i strzela do uciekających. Wśród rannych Eva znajduje mężczyznę, który ją zgwałcił, i zabija go. Ruth nie może znaleźć Ezry. Okazuje się, że chłopiec zginął w pożarze. Louise informuje Campbella, że pisze o jego rządach artykuł, który może mu się nie spodobać. Cullen chce aresztować Sydneya, który stawia opór. Żądna zemsty Ruth chwyta za broń i strzela do mordercy. W Utah Young i Szwed dyskutują o budowie kolei z Collisem Huntingtonem (Tim Guinee).

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)