Helix (9)

Helix (9)

6.3/10

(Helix: Level X)

serial grozy Kanada/USA 2014   od 16 lat
Występują:Billy Campbell, Kyra Zagorsky, Mark Ghanimé, Jordan Hayes
Reżyseria:Bradley Walsh
W skrócie:Znika około pięćdziesięciu zarażonych ludzi. Alan dowiaduje się, że pod piętrem R znajduje się jeszcze jeden poziom - piętro X, gdzie przechowywany jest wirus. Planuje wraz z Julią zniszczyć próbki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zespół naukowców z Centrum Zwalczania Chorób (CDC) wyrusza na Arktykę, aby zbadać doniesienia o epidemii szalejącej w jednej z tamtejszych stacji badawczych. Na miejscu czeka ich dramatyczna walka o przeżycie, a porażka może oznaczać zagładę gatunku ludzkiego. Amerykański serial telewizyjny utrzymany w klimacie psychologicznego thrillera science fiction.

W tym odcinku

Znika około pięćdziesięciu zarażonych ludzi. Alan dowiaduje się, że pod piętrem R znajduje się jeszcze jeden poziom - piętro X, gdzie przechowywany jest wirus. Planuje wraz z Julią zniszczyć próbki, ale najpierw musi poradzić sobie z zarażonymi. Jedynym rozwiązaniem jest obniżenie w ośrodku temperatury do poziomu tej, która panuje na zewnątrz. Na piętrze X dowiadują się czegoś nowego o przeszłości Julii. Hatake ostrzega wszystkich, że wojna się nie skończyła, a Ilaria się nie podda. Prawdopodobnie wkroczy z wojskiem, by zdobyć wirus.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)