Heidi (24)

Heidi (24)

6.3/10

(Heidi, 15: La vraie vie)

serial dla młodzieży Czechy/Francja/Szwajcaria/Hiszpania 2007
Występują:Élodie Bollée, Nils Haagensen, Christian Sinniger, Anne-Sophie Franck
Reżyseria:Pierre-Antoine Hiroz
W skrócie:Heidi przeżywa z Vince'em swój pierwszy raz. Niestety,dziadek znów dostaje ataku i trafia na miesiąc do szpitala. Pod jego nieobecność musi sama radzić sobie z pracą w domu i w barze Aneks.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przygody sympatycznej, powszechnie lubianej nastolatki Heidi (Élodie Bollée). Od śmierci rodziców, którzy zginęli w wypadku, wychowuje ją dziadek, Gustave (Christian Sinniger). Oboje mieszkają w małej wiosce położonej w szwajcarskich Alpach. Najlepszym przyjacielem dziewczyny jest Pierre (Nils Haagensen), który tak jak ona kocha góry.

W tym odcinku

Heidi przeżywa z Vince'em swój pierwszy raz. Jej szczęście zaburza nagłe zdarzenie: dziadek ponownie dostaje ataku i trafia na miesiąc do szpitala. Pod jego nieobecność dziewczyna chce sama radzić sobie ze wszystkimi obowiązkami, a dodatkowo podejmuje pracę kelnerki w barze Aneks. Jest tak zajęta, że w efekcie dom zamienia się w pobojowisko, a ona nie ma czasu odrabiać lekcji, ani tym bardziej spotykać się z Vince'em i przyjaciółmi. Co gorsza, nowe zajęcie okazuje się znacznie trudniejsze i bardziej męcząca, niż Heidi mogła przypuszczać. Po paru tygodniach dziewczyna jest u kresu sił, ale wciąż odmawia przyjęcia pomocy. Na szczęście, przyjaciele nie mają zamiaru jej słuchać.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także