Hawajski remont (5/14)

Hawajski remont (5/14)

(Aloha Builds)

program rozrywkowy USA 2018   od 12 lat
W skrócie:Dom Karen i Chena położony jest w pięknej okolicy. Układ pomieszczeń jest nieprzemyślany. Pralnia sąsiaduje z kuchnią, brakuje przestrzeni do wspólnego spędzania czasu. Wnętrze wymaga unowocześnienia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Michelle i David Jaime to rodzeństwo, które przebudowuje hawajskie domy, tak by ich mieszkańcy poczuli się prawdziwymi gospodarzami. Problem jednak w tym, że remonty na wyspach są dość kosztowne. Projektanci dołożą jednak wszelkich starań, by metamorfoza mieszkań była efektowana, ale i oszczędna. Przerobią stare meble w nowoczesne wnętrzarskie perełki, inspirując widzów do przeprowadzenia zmian w ich domach.

Dom Karen i Chena położony jest w pięknej okolicy. Układ pomieszczeń jest jednak zupełnie nieprzemyślany. Pralnia sąsiaduje z kuchnią, parze brakuje też przestrzeni, w której mogłaby wspólnie spędzać czas. Całe wnętrze wymaga unowocześnienia, gdyż wchodząc tu ma się wrażenie, jakby się cofnęło do lat osiemdziesiątych. Murki i ścianki działowe znacznie pomniejszają tę piękną, wysoką przestrzeń. Brakuje także miejsc do przechowywania rzeczy.

Zobacz także