Gwiazdy lombardu 9: Na Księżyc (3)

Gwiazdy lombardu 9: Na Księżyc (3)

(Pawn Stars: To the Moon)

reality show USA 2013
W skrócie:Bohaterowie programu oglądają limuzynę, która należała do Jackiego Gleasona - wykonany na zamówienie lincoln continental z 1978 roku. Rick i jego ojciec wyceniają tablicę pamiątkową z góry Rushmore.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna odsłona cieszącego się ogromną popularnością reality show, ukazującego funkcjonowanie jednego z lombardów w Las Vegas. Gdy w stolicy hazardu ktoś szybko potrzebuje zastrzyku gotówki, może spróbować szczęścia w kasynie albo udać się do sklepu Harrisonów, by coś sprzedać lub zastawić. Klienci lombardu często pozbywają się zabytkowej broni i różnych staroci. Wśród bezwartościowych rupieci trafiają się cenne historyczne przedmioty i szokująco dziwaczne rzeczy. W dziewiątej edycji programu bohaterowie będą musieli wycenić m.in. kolekcję żetonów do gry. Należały one do zmarłego w 2002 roku polityka Howarda Cannona, który przez 24 lata był senatorem z Nevady.

W dzisiejszym odcinku bohaterowie programu mają okazję obejrzeć luksusową limuzynę, która należała kiedyś do komika i aktora Jackiego Gleasona. Przed sklep zajeżdża wykonany na zamówienie lincoln continental z 1978 roku. Do lombardu trafia także piłka do futbolu amerykańskiego z autografami członków drużyny Green Bay Packers, zwycięzców pierwszego Super Bowl. Widnieje tam między innymi podpis samego trenera Vince'a Lombardiego. Później Rick i jego ojciec wyceniają srebrną tablicę pamiątkową, pochodzącą z góry Rushmore.

Zobacz także