Gwiazdy lombardu 9: Jak skała (4)

Gwiazdy lombardu 9: Jak skała (4)

(Pawn Stars: Like A Rock)

reality show USA 2013
W skrócie:Przed lombardem pojawia się chevrolet pickup z 1955 roku. Ponadto Rick i Stary z uwagą przyglądają się telefonowi admirała. Urządzenie pochodzi z okrętu amerykańskiej marynarki wojennej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna odsłona cieszącego się ogromną popularnością reality show, ukazującego funkcjonowanie jednego z lombardów w Las Vegas. Gdy w stolicy hazardu ktoś szybko potrzebuje zastrzyku gotówki, może spróbować szczęścia w kasynie albo udać się do sklepu Harrisonów, by coś sprzedać lub zastawić. Klienci lombardu często pozbywają się zabytkowej broni i różnych staroci. Wśród bezwartościowych rupieci trafiają się cenne historyczne przedmioty i szokująco dziwaczne rzeczy. W dziewiątej edycji programu bohaterowie będą musieli wycenić m.in. kolekcję żetonów do gry. Należały one do zmarłego w 2002 roku polityka Howarda Cannona, który przez 24 lata był senatorem z Nevady.

W dzisiejszym odcinku bohaterowie programu wyceniają między innymi pikapa z 1955 roku. Sprzedający chevroleta kupił go od pierwszego właściciela 46 lat wcześniej. Następnie do lombardu przychodzi klient z rewolwerem Smith & Wesson z 1871 roku, bronią używaną przez policjantów pod koniec XIX wieku. Później Rick i jego ojciec oglądają telefon admirała pochodzący z okrętu amerykańskiej marynarki wojennej. Aparat jest z lat 50. ubiegłego wieku i wyposażony był w linię, służącą do wydawania rozkazu ataku atomowego.

Zobacz także