Gwiazdy lombardu 6 (25)

(Pawn Stars 6: Buffalo Bull)

reality show USA 2011-2012   od 12 lat
W skrócie:Bohaterowie programu są przejęci, gdyż do sklepu trafia księga pamiątkowa klasy Ronalda Reagana. Sprzedający mówi, że rocznik należał do jego dziadka, który chodził do szkoły średniej z prezydentem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piąta seria popularnego programu ukazującego kulisy funkcjonowania czynnego przez całą dobę lombardu w Las Vegas. To rodzinny biznes, prowadzony przez przedstawicieli trzech generacji Harrisonów. Bohaterowie programu pomagają osobom pilnie potrzebującym gotówki. Przyjmują w zastaw różne, czasem naprawdę niezwykłe, przedmioty. W tej edycji mają okazję kupić miniaturowy okręt podwodny czy system naprowadzania z pocisku rakietowego z czasów zimnej wojny.

Bohaterowie programu są przejęci, gdyż do sklepu trafia księga pamiątkowa klasy Ronalda Reagana. Sprzedający mówi, że rocznik należał do jego dziadka, który chodził do szkoły średniej ze słynnym prezydentem. Następny klient przynosi do lombardu lalki i rekwizyty, które rzekomo pochodzą z oryginalnego show Buffalo Billa. Później Rick i dziadek mają okazję kupić zabytkową budkę telefoniczną z lat 50. i 60. wraz z wciąż działającym automatem.