Gwiazdy lombardu (19)

Gwiazdy lombardu (19)

(Pawn Stars: On A Mission To Pawn)

reality show USA 2013-2014   od 12 lat
W skrócie:Pracownicy mają okazję nabyć replikę słynnego Bluesmobile - auta, którym jeździli bohaterowie kultowego filmu 'Blues Brothers'. Później Corey i Chumlee oglądają schemat krzesła elektrycznego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dwunasta seria popularnego programu, którego bohaterowie zarabiają na życie, udzielając pożyczek pod zastaw i skupując różne przedmioty od osób potrzebujących gotówki. Zysk właścicieli całodobowego lombardu w Las Vegas zależy od tego, czy potrafią oni właściwie ocenić wartość oferowanych im towarów. Klienci potrafią zaskoczyć. Mają na sprzedaż zabytkowe egzemplarze broni, stare auta i rozmaite pamiątki po słynnych aktorach, politykach czy sportowcach. W tym sezonie do lombardu trafia m.in. miecz kawaleryjski, którego używał John Wayne na planie filmu "Rio Grande".

Tym razem pracownicy lombardu w Las Vegas mają okazję nabyć replikę słynnego samochodu Bluesmobile - auta, którym jeździli bohaterowie kultowego filmu "Blues Brothers" z Johnem Belushi i Danem Aykroydem. Ten dodge monaco jest w komplecie z zamontowanym na dachu głośnikiem. Później Corey i Chumlee oglądają schemat krzesła elektrycznego, które było na wyposażeniu więzienia stanowego w Illinois. Wysłużone biurko Ricka zaczyna się rozpadać. Jednak Harrison jest bardzo przywiązany do starego mebla.

Zobacz także