Gwiazdy lombardu 10: Jak z "Bullitta" (2)

Gwiazdy lombardu 10: Jak z "Bullitta" (2)

(Pawn Stars: Bullitt Proof)

reality show USA 2013
W skrócie:Handlarze oglądają forda mustanga z 1968 roku. Takim samochodem jeździł Steve McQueen w filmie 'Bullit'. Następnie do lombardu trafia pierwszy model broni wyprodukowany przez firmę Smith & Wesson.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 3 listopada
za 11 dni
18:35 HISTORY

Opis

Dziesiąta seria popularnego reality show ukazującego pracę całodobowego lombardu w Las Vegas. To działający od 1989 roku rodzinny biznes, w którego funkcjonowanie zaangażowane są trzy pokolenia Harrisonów - Richard oraz jego syn i wnuk. Istotną rolę w zespole pełni również Austin "Chumlee" Russell, przyjaciel Coreya Harrisona. Bohaterowie programu wyceniają najdziwniejsze przedmioty, jakie przynoszą pod zastaw klienci. W tej edycji zobaczymy m.in. widelec pochodzący z niemieckiego sterowca pasażerskiego LZ-129 Hindenburg.

Tym razem bohaterowie programu oglądają forda mustanga z 1968 roku. Takim samochodem jeździł Steve McQueen w filmie "Bullit". Następnie do lombardu w Las Vegas trafia pierwszy model broni wyprodukowany przez firmę Smith & Wesson. Od kuli z takiego pistoletu zginął Dziki Bill Hickok, rewolwerowiec, który przeszedł do historii jako "stróż prawa i porządku". Później zjawia się klient z przenośnym telegrafem z czasów drugiej wojny światowej.

Zobacz także