Gwiazdy Kabaretu (12)

Gwiazdy Kabaretu (12)

program rozrywkowy Polska 2018-2019   od 12 lat
W skrócie:Gwiazdą odcinka jest Kabaret Moralnego Niepokoju. Widzowie zobaczą zmagania z pewnym pozornie prostym zadaniem. Przekonają się też, do czego prowadzi zbyt długie przebieranie w kandydatkach na żonę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Program realizowany z udziałem publiczności. Widzowie zobaczą największe gwiazdy polskiej sceny kabaretowej, takie jak: Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-Mru, Nowaki i Kabaret pod Wyrwigroszem. W roli gospodarza show wystąpi lider Kabaretu Młodych Panów, autor i wykonawca cieszących się ogromną popularnością monologów, Robert Korólczyk. Razem z nim program prowadzić będą cztery utalentowane i obdarzone ogromnym poczuciem humoru artystki z Kwartetu Obsession: Kamila Szalińska-Bałwas, Agnieszka Kłosiewicz, Aleksandra Świdzińska i Justyna Meliszek. Stałym elementem show będzie prezentacja GWIAZD JUTRA, czyli najbardziej obiecujących młodych talentów, będących laureatami przeglądów i konkursów kabaretowych.

Gwiazdą odcinka jest Kabaret Moralnego Niepokoju. Widzowie zobaczą zmagania przedstawicieli trzech pokoleń z pewnym z pozoru prostym zadaniem i przekonają się, do czego może doprowadzić zbyt długie przebieranie w kandydatkach na żonę. Jako Gwiazda Jutra, czyli Jutrzenka, wystąpi Antoni Gorgoń Grucha, który m.in. pokusi się o charakterystykę mieszkańców pewnego regionu Polski oraz o garść nietypowych obserwacji na temat gwiazd polskiej i światowej estrady, a także ich największych hitów. Tymczasem gospodarz show, Robert Korólczyk, podzieli się z widzami historią swojej muzycznej edukacji. Dowiedzą się oni też, na jakiej muzyce wychowały się współprowadzące program instrumentalistki z kabaretowego Kwartetu Obsession i jakie przedmioty były ich zmorą w szkole.

Zobacz także