Grzech Fatmagül (38)

Grzech Fatmagül (38)

(Fatmagül'ün Suçu Ne?)

serial obyczajowy Turcja 2010   od 12 lat
Występują:Beren Saat, Civan Canova, Engin Akyürek, Firat Çelik
W skrócie:Przyjęcie weselne Meltem i Selima odbywa się w atmosferze stypy. Panna młoda zapowiada rychły rozwód ku zaskoczeniu Yaszaranów. Mały Murat mówi Emre o napadzie zbirów Erdoana.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Młoda Fatmagül (Beren Saat) mieszka z bratem (Bülent Seyran) i jego żoną (Esra Dermancioglu) w nadmorskiej miejscowości Cesme w zachodniej Turcji. Nie może doczekać się na ślub z rybakiem Mustafą (Firat Çelik). Jej życie całkowicie się zmienia, gdy pewnego wieczoru zostaje brutalnie zgwałcona przez grupę odurzonych alkoholem mężczyzn. W oczach miejscowej społeczności staje się pohańbiona...

W tym odcinku

Przyjęcie weselne Meltem i Selima odbywa się w atmosferze stypy. Panna młoda zapowiada rychły rozwód ku zaskoczeniu Yaszaranów, którzy chcą ją odwieść od tego zamiaru. Zamiast udać się w podróż poślubną, para ukrywa się w domu teściów. Mały Murat mówi Emre o napadzie zbirów Erdoana. Asude udaje się do domu Vurala. Ma nadzieję, że ten powstrzyma Mustafę przed zemstą na Kerimie. Rodzice Vurala są przekonani, że mają przed sobą nową dziewczynę syna.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także