Grimm (7)

Grimm

sezon 1 odc. 7

7.5/10

(Grimm: Let Your Hair Down)

serial fantasy USA 2011   od 16 lat
Występują:David Giuntoli, Bitsie Tulloch, Silas Weir Mitchell, Russell Hornsby
Reżyseria:Holly Dale
W skrócie:Dwoje turystów zostaje w lesie napadniętych przez handlarza narkotyków. Chce ich zabić, bo wydaje mu się, że widzieli jego plantację marihuany. Obojgu udaje się uciec dzięki dziwnej istocie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
sobota, 23 grudnia
za 8 dni
16:50 AXN

Opis

Pracujący w wydziale zabójstw w Portland Nick Burkhardt (David Giuntoli) rozwiązuje kolejne zagadki, z których każda ma bajkowe powiązania, ale nie wszystkie kończą się szczęśliwie. Funkcjonariusz odkrywa, że jest potomkiem legendarnej grupy łowców, zwanych Grimmami. Ich zadaniem jest niedopuszczenie do ekspansji złych istot, które przeniknęły do naszego świata i ukrywają się pod ludzką postacią. Tylko Burkhardt potrafi dostrzec te istoty i skutecznie z nimi walczyć. Pomagają mu tajemniczy Eddie Monroe (Silas Weir Mitchell) oraz partner, porucznik Hank Griffin (Russell Hornsby). Mroczny serial kryminalny nawiązujący do baśni słynnych niemieckich językoznawców i bajkopisarzy.

W tym odcinku

W trakcie wędrówki po lesie dwoje turystów zostaje napadniętych przez handlarza narkotyków. Mężczyzna chce ich zabić, bo wydaje mu się, że widzieli jego przynoszącą miliony dolarów zysku plantację marihuany. Obojgu udaje się uciec, tylko dzięki dziwnej istocie, która morduje napastnika. Na miejscu zbrodni Nick i Hank znajdują włos. Badania DNA wykazują, że należy on do Holly Clark, dziewczynki która zaginęła ponad 9 lat wcześniej. Burkhardt po raz kolejny prosi o pomoc Eddiego. Podejrzewa, że Holly też jest pół człowiekiem, pół wilkiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)