Grimm (6)

Grimm

sezon 1 odc. 6

7.5/10

(Grimm: The Three Bad Wolves)

serial fantasy USA 2011   od 16 lat
Występują:David Giuntoli, Bitsie Tulloch, Silas Weir Mitchell, Russell Hornsby
Reżyseria:Clark Mathis
W skrócie:Hap Lasser jest pół człowiekiem, pół wilkiem. Przeżywa cudem, gdy w jego domu dochodzi do eksplozji, ale ginie jego brat. Nick i Hank podejrzewają, że ktoś poluje na rodzinę Lasserów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pracujący w wydziale zabójstw w Portland Nick Burkhardt (David Giuntoli) rozwiązuje kolejne zagadki, z których każda ma bajkowe powiązania, ale nie wszystkie kończą się szczęśliwie. Funkcjonariusz odkrywa, że jest potomkiem legendarnej grupy łowców, zwanych Grimmami. Ich zadaniem jest niedopuszczenie do ekspansji złych istot, które przeniknęły do naszego świata i ukrywają się pod ludzką postacią. Tylko Burkhardt potrafi dostrzec te istoty i skutecznie z nimi walczyć. Pomagają mu tajemniczy Eddie Monroe (Silas Weir Mitchell) oraz partner, porucznik Hank Griffin (Russell Hornsby). Mroczny serial kryminalny nawiązujący do baśni słynnych niemieckich językoznawców i bajkopisarzy.

W tym odcinku

Hap Lasser jest pół człowiekiem, pół wilkiem. Gdy w jego domu dochodzi do eksplozji, cudem przeżywa. Jego brat nie ma tyle szczęścia - ginie w przyczepie, w której mieszka. Nick i Hank podejrzewają, że ktoś poluje na rodzinę Lasserów. Okazuje się, że Hap jest znajomym Eddiego Monroe'a. Ten zabiera kolegę do siebie i obiecuje opiekować się nim, aż do zakończenia sprawy. W nocy odwiedza ich Angelina, siostra Lassera, którą łączył kiedyś romans z Eddiem. Kobieta nienawidzi Grimma i chce się go pozbyć.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także