Grimm (21)

Grimm

sezon 1 odc. 21

7.5/10

(Grimm: Big Feet)

serial fantasy USA 2012   od 16 lat
Występują:David Giuntoli, Bitsie Tulloch, Silas Weir Mitchell, Russell Hornsby
Reżyseria:Omar Madha
W skrócie:Tajemnicza bestia atakuje zwierzę jednego z hodowców. Wkrótce Juliette znajduje zwłoki mężczyzny. Larry Wielka Stopa prosi o pomoc do Eddiego. Wkrótce zjawiają się psy tropiące mordercę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pracujący w wydziale zabójstw w Portland Nick Burkhardt (David Giuntoli) rozwiązuje kolejne zagadki, z których każda ma bajkowe powiązania, ale nie wszystkie kończą się szczęśliwie. Funkcjonariusz odkrywa, że jest potomkiem legendarnej grupy łowców, zwanych Grimmami. Ich zadaniem jest niedopuszczenie do ekspansji złych istot, które przeniknęły do naszego świata i ukrywają się pod ludzką postacią. Tylko Burkhardt potrafi dostrzec te istoty i skutecznie z nimi walczyć. Pomagają mu tajemniczy Eddie Monroe (Silas Weir Mitchell) oraz partner, porucznik Hank Griffin (Russell Hornsby). Mroczny serial kryminalny nawiązujący do baśni słynnych niemieckich językoznawców i bajkopisarzy.

W tym odcinku

Tajemnicza bestia atakuje zwierzę należące do jednego z hodowców. Juliette znajduje zwłoki mężczyzny, podążając tropem potwora. Postrzelony Larry Wielka Stopa zwraca się z prośbą o pomoc do Eddiego. Wkrótce w domu Monroe zjawiają się psy tropiące mordercę. Eddie postanawia zmylić pościg, by ocalić kolegę, który nie może przybrać ludzkiej postaci. W trakcie ucieczki spotyka Hanka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także