Grimm 2 (15)

Grimm 2 (15)

7.5/10

(Grimm 2: Mr. Sandman)

serial fantasy USA 2012-2013   od 12 lat
Występują:David Giuntoli, Russell Hornsby, Bitsie Tulloch, Silas Weir Mitchell
Reżyseria:Norberto Barba
W skrócie:Podczas śledztwa Nick i Hank napotykają Wesena, który żywi się ludzkimi łzami. Pozbawia swoje ofiary wzroku. Juliette odwiedza Rosalee. Z jej pomocą chce wyjaśnić źródło swoich przewidzeń.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pracujący w wydziale zabójstw w Portland Nick Burkhardt (David Giuntoli) rozwiązuje kolejne zagadki, z których każda ma bajkowe powiązania, ale nie wszystkie kończą się szczęśliwie. Funkcjonariusz odkrywa, że jest potomkiem legendarnej grupy łowców, zwanych Grimmami. Ich zadaniem jest niedopuszczenie do ekspansji złych istot, które przeniknęły do naszego świata i ukrywają się pod ludzką postacią. Tylko Burkhardt potrafi dostrzec te istoty i skutecznie z nimi walczyć. Pomagają mu tajemniczy Eddie Monroe (Silas Weir Mitchell) oraz partner, porucznik Hank Griffin (Russell Hornsby). Mroczny serial kryminalny nawiązujący do baśni słynnych niemieckich językoznawców i bajkopisarzy.

W tym odcinku

Podczas śledztwa w sprawie śmierci oślepionej kobiety Nick i Hank napotykają Wesena, który żywi się ludzkimi łzami. Jednocześnie podczas tej czynności pozbawia swoje ofiary wzroku. Juliette odwiedza Rosalee. Pragnie wyjaśnić źródło swoich przewidzeń. Liczy na jej pomoc.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)