Grimm 2 (13)

Grimm 2 (13)

7.5/10

(Grimm 2: Face Off)

serial fantasy USA 2012-2013   od 12 lat
Występują:David Giuntoli, Russell Hornsby, Bitsie Tulloch, Silas Weir Mitchell
Reżyseria:Terrence O'Hara
W skrócie:Nick dowiaduje się, że Renarda i Juliette coś łączy. Burkhardt wyprowadza się z domu. Policja bada sprawę poczwórnego morderstwa. Sean jest bliski znalezienia klucza, którego szuka Adalind.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pracujący w wydziale zabójstw w Portland Nick Burkhardt (David Giuntoli) rozwiązuje kolejne zagadki, z których każda ma bajkowe powiązania, ale nie wszystkie kończą się szczęśliwie. Funkcjonariusz odkrywa, że jest potomkiem legendarnej grupy łowców, zwanych Grimmami. Ich zadaniem jest niedopuszczenie do ekspansji złych istot, które przeniknęły do naszego świata i ukrywają się pod ludzką postacią. Tylko Burkhardt potrafi dostrzec te istoty i skutecznie z nimi walczyć. Pomagają mu tajemniczy Eddie Monroe (Silas Weir Mitchell) oraz partner, porucznik Hank Griffin (Russell Hornsby). Mroczny serial kryminalny nawiązujący do baśni słynnych niemieckich językoznawców i bajkopisarzy.

W tym odcinku

Nick dowiaduje się, że Renarda i Juliette coś łączy. Wstrząśnięty Burkhardt wyprowadza się z domu. Tymczasem policja bada sprawę poczwórnego morderstwa, którego sprawcą jest Grimm. Eddie i Rosalee wspólnie starają się dociec, skąd bierze się niezwykły magnetyzm pomiędzy kapitanem i Juliette. Sean jest natomiast bliski znalezienia klucza, którego szuka Adalind. Grimm, z pomocą Eddiego i Rosalee, poznaje wreszcie prawdziwą tożsamość kapitana. Wkrótce dochodzi do konfrontacji Nicka i Renarda.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)