Gotowe na wszystko 2 (3/24)

Gotowe na wszystko 2 (3/24)

(Desperate Housewives: You'll Never Get Away from Me)

serial obyczajowy USA 2005   od 12 lat
Występują:Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria
Reżyseria:Arlene Sanford
W skrócie:Bree ma dosyć teściowej. Ciało Reksa zostało zabrane z grobu w celu autopsji. Susan nie może znieść tego, że Karl mieszka u jej sąsiadki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie czterech przyjaciółek - Bree (Marcia Cross), Lynette (Felicity Huffman), Susan (Teri Thatcher) i Gabrielle (Eva Longoria), które mieszkają w sennym miasteczku Wisteria Lane. Zwyczajne na pozór życie tamtejszych mieszkańców skrywa jednak wiele mrocznych tajemnic.

W tym odcinku

Bree boleśnie odczuwa skutki przebywania pod jednym dachem z teściową, Phyllis. Ostrożnie pyta, kiedy mama jej zmarłego męża ma zamiar wyjechać. Obecność Phyllis owocuje poważnym konfliktem z prawem. Teściowa zaczyna podejrzewać spisek i gdy obie udają się na cmentarz, w miejscu grobu Reksa zastają pusty dół. Jego ciało zostanie poddane autopsji w celu sprawdzenia, czy rzeczywiście zmarł on z powodu wady serca. Nieoczekiwanie Bree zostaje wezwana do komisariatu. Tymczasem Susan nie umie zaakceptować sytuacji, że jej były mąż, Karl mieszka u jej sąsiadki, Edie Britt, i oboje troszczą się o przyszłość nastoletniej córki Susan, Julie. Gabrielle z trudem znosi samotność. Marzy o pewnym młodym, przystojnym ogrodniku. Wiedziona niepokojem Susan raz jeszcze udaje się do domu Betty. Zauważa dziwne plamy krwi na ubraniu nowej sąsiadki, która nie chce jej wpuścić do domu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)