Gotowe na wszystko (136)

Gotowe na wszystko (136)

(Desperate Housewives 7: You Must Meet My Wife)

serial obyczajowy USA 2010   od 12 lat
Występują:Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria
Reżyseria:Larry Shaw
W skrócie:Bree potrąca samochodem Juanitę. W szpitalu Gabi dowiaduje się, że Juanita ma inną grupę krwi niż ona i Carlos. Mąż musi wyznać jej prawdę. Susan staje się gwiazdą serwisu erotycznego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W siódmym sezonie popularnego serialu mieszkańcy Fairview będą mieli kolejne powody do niepokoju, do miasteczka powraca bowiem Paul Young (Mark Moses). Były więzień i jego tajemnicza żona zdają się mieć nieczyste zamiary. Na Wisteria Lane wiele zamieszania wprowadzi rywalka Lynette (Felicity Huffman) z czasów college'u - Renee Perry (Vanessa Williams). Nowa sąsiadka to prawdziwa kobieta sukcesu, która zawsze dostaje to, czego pragnie, nawet jeśli jest to cudzy mąż. Susan (Teri Hatcher) i Mike (James Denton) są zmuszeni opuścić Wisteria Lane z powodu problemów finansowych. Ich dom wynajmuje Paul. Kłopoty mają również Lynette i Tom (Doug Savant), w których domu pojawia się kolejna pociecha. Tymczasem Bree (Marcia Cross) postanawia zacząć wszystko od nowa. Dzieli się z Gaby (Eva Longoria Parker) sekretem, który może zaważyć na ich przyjaźni.

W tym odcinku

Bree potrąca samochodem Juanitę Solis. Dziewczynka trafia do szpitala. Kobieta nie może też poradzić sobie z uczuciami, jaki budzi w niej dekorator Keith'a i postanawia go zwolnić. Tymczasem w szpitalu Gabi dowiaduje się, że Juanita ma inną grupę krwi niż ona i Carlos. Mąż musi wyznać jej prawdę. Susan staje się gwiazdą serwisu erotycznego "Va Va Broom Ladies", lecz ukrywa swoje nowe zajęcie przed Mikem. Lynette wysłuchuje zwierzeń Toma, który nie może dojść do siebie po przyjściu na świat ich kolejnego dziecka. Renée wynajmuje stary dom Edie Britt.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)