Gotowe na wszystko (106)

Gotowe na wszystko (106)

(Desperate Housewives: Look Into Their Eyes and You See What They Know)

serial obyczajowy USA 2009   od 12 lat
Występują:Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria
Reżyseria:Larry Shaw
W skrócie:Edie ginie w wypadku samochodowym. Susan, Bree, Gabrielle, Lynette i Karen McCluskey wyruszają w podróż, podczas której wspominają zmarłą przyjaciółkę. Wspomnienia mają różne barwy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Piąty sezon "Gotowych na wszystko" przynosi wiele zmian w życiu bohaterek. Związek Susan i Mike'a rozpadł się po tragicznych wydarzeniach. Egoistyczna niegdyś Gaby zostaje mamą dwóch córeczek i opiekunką niewidomego męża. Bree i Katherine wspólnie prowadzą firmę kateringową. Edie wraca na Wisteria Lane z nowym mężem... Lynette ma problemy wychowawcze z dorastającymi synami.

W tym odcinku

Edie ginie w wypadku samochodowym. Susan, Bree, Gabrielle, Lynette i Karen McCluskey wyruszają w podróż, podczas której wspominają zmarłą przyjaciółkę. Susan przyznaje, że gdy się poznały, wszystko wskazywało na to, że zostaną przyjaciółkami. Czar prysł, gdy Edie zdradziła, że uwodzenie mężczyzn to jej hobby. Lynette przypomina sobie, jak Edie zabrała ją na chemioterapię i pomogła uwierzyć, że z chorobą można zwyciężyć. Dla Bree szokiem było odkrycie, że Edie regularnie odwiedza w więzieniu jej męża. Gabrielle wspomina jak jej życie legło w gruzach i to właśnie Edie pomogła jej się pozbierać.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)