Gotowe na wszystko (1/23)

Gotowe na wszystko (1/23)

(Desperate Housewives: Pilot)

serial obyczajowy USA 2004   od 12 lat
Występują:Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria
Reżyseria:Charles McDougall
W skrócie:Historia pięciu przyjaciółek. Są szczęśliwe, choć każda ma swoje problemy. Widzowie poznają je w momencie, gdy jedna z nich popełnia samobójstwo. Przyjaciółki chcą poznać jego przyczyny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pewnego niedzielnego poranka na przedmieściach jednego z amerykańskich miast, oddana matka i żona Mary Alice Young (Brenda Strong) strzela sobie w głowę. Od tego momentu martwa bohaterka zabiera widzów w podróż po okolicy, przedstawiając swoich przyjaciół i rodzinę. Jej przyjaciółki, Bree (Marcia Cross), perfekcyjna pani domu, która toczy walkę ze swoim ukrytym alkoholizmem, Lynette (Felicity Huffman), która próbuje pogodzić udane życie rodzinne z karierą, Susan (Teri Thatcher), rozwódka z dorastającą córką i Gabrielle (Eva Longoria), była modelka, a obecnie znudzona życiem żona bogacza próbują rozwikłać zagadkę jej samobójczej śmierci. Na pozór ich życie jest zwyczajne, jednak z czasem wychodzą na jaw mroczne tajemnice mieszkańców sennego Wisteria Lane.

W tym odcinku

Historia pięciu przyjaciółek mieszkających w tej samej okolicy. Choć pozornie wiodą szczęśliwe życie, każda z nich ma swoje problemy i sekrety. Widzowie poznają je w dramatycznym i przełomowym momencie. Jedna z nich popełnia samobójstwo. Na stypę przychodzą mieszkańcy Wisteria Lane. Śmierć Mary Alice wywołała wielkie poruszenie. Nikt nie wie z jakiego powodu szczęśliwa żona i matka odebrała sobie życie. Jej przyjaciółki chciałyby poznać przyczyny tego desperackiego kroku. Spotkanie żałobników z zaświatów komentuje Mary Alice.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także