Górski lekarz: Upadek (31)

Górski lekarz: Upadek (31)

(Der Bergdoktor: Tiefer Fall)

serial obyczajowy Niemcy/Austria 2010   od 12 lat
Występują:Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher
Reżyseria:Ulrike Hamacher
W skrócie:Dom Gruberów zaszczycił swoją obecnością krytyk kulinarny. Martin, Hans i Lilli nie wiedzą, jak traktować zaskakującego gościa. Bracia zostają wezwani do wypadku w górach. Przewodnik dostał drgawek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Chirurg z Tyrolu, Martin Gruber (Hans Sigl), po wielu latach pracy za granicą chce sprawić swojej matce urodzinową niespodziankę i złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Sielska, rodzinna miejscowość, jaką Martin zachował w pamięci, okazuje się jednak zupełnie inna od tej, jaką zapamiętał. W dodatku bratanica Martina, Lilli (Ronja Forcher), po wypadku samochodowym matki zostaje półsierotą i potrzebuje opieki. Lekarz będzie musiał na nowo ułożyć swoje stosunki z rodziną - córką, o której istnieniu nie miał pojęcia, a także urażonym bratem.

W tym odcinku

Lisbeth Gruber wróciła z weekendu w spa w towarzystwie. Dom Gruberów zaszczycił swoją obecnością krytyk kulinarny Klaus Hellmann. Lisbeth i Klaus są w siebie zapatrzeni. Martin, Hans i Lilli nie bardzo wiedzą, jak mają traktować nieoczekiwanego gościa. Bracia nie mają czasu oswoić się z nową sytuacją, ponieważ zostają wezwani do wypadku w górach. Przewodnik górski Erik dostał trudnych do wytłumaczenia drgawek. Wcześniej nie zdołał zapobiec wypadkowi jednego ze wspinaczy. Hans godzi się z Klarą i postanawia się jej oświadczyć.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także