Górski lekarz: Puszczaj i trzymaj (8)

Górski lekarz: Puszczaj i trzymaj (8)

(Der Bergdoktor: Loslassen und festhalten)

serial obyczajowy Niemcy/Austria 2007   od 12 lat
Występują:Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher
Reżyseria:Axel de Roche
W skrócie:W lesie znaleziono ciężko ranną kobietę, która została zaatakowana przez niedźwiedzia. Początkowo Martin podejrzewa odurzenie narkotykami. Potem jednak u pacjentki pojawiają się objawy wścieklizny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Chirurg z Tyrolu, Martin Gruber (Hans Sigl), po wielu latach pracy za granicą chce sprawić swojej matce urodzinową niespodziankę i złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Sielska, rodzinna miejscowość, jaką Martin zachował w pamięci, okazuje się jednak zupełnie inna od tej, jaką zapamiętał. W dodatku bratanica Martina, Lilli (Ronja Forcher), po wypadku samochodowym matki zostaje półsierotą i potrzebuje opieki. Lekarz będzie musiał na nowo ułożyć swoje stosunki z rodziną - córką, o której istnieniu nie miał pojęcia, a także urażonym bratem.

W tym odcinku

W lesie znaleziono ciężko ranną kobietę. Jej wybawcy są bardzo zdziwieni, kiedy dowiadują się, że została zaatakowana przez ogromnego niedźwiedzia. Początkowo Martin podejrzewa odurzenie narkotykami. Potem jednak u pacjentki pojawiają się objawy wścieklizny. Jest to dla niej wyrok śmierci. Lekarz prowadzący pacjentkę rezygnuje i chce przerwać leczenie. Jednak Martin desperacko próbuje wykluczyć zakażenie wścieklizną.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także