Górski lekarz: Przykre przebudzenie (35)

Górski lekarz: Przykre przebudzenie (35)

(Der Bergdoktor: Böses Erwachen)

serial obyczajowy Niemcy/Austria 2010   od 12 lat
Występują:Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher
Reżyseria:Ulrike Hamacher
W skrócie:Lisbeth ma ze swoimi synami liczne problemy. Całe Ellmau plotkuje o Hansie i rejestratorce z przychodni. Oboje włóczą się po knajpach i topią w alkoholu zgryzoty Hansa związane z miłością do Klary.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Chirurg z Tyrolu, Martin Gruber (Hans Sigl), po wielu latach pracy za granicą chce sprawić swojej matce urodzinową niespodziankę i złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Sielska, rodzinna miejscowość, jaką Martin zachował w pamięci, okazuje się jednak zupełnie inna od tej, jaką zapamiętał. W dodatku bratanica Martina, Lilli (Ronja Forcher), po wypadku samochodowym matki zostaje półsierotą i potrzebuje opieki. Lekarz będzie musiał na nowo ułożyć swoje stosunki z rodziną - córką, o której istnieniu nie miał pojęcia, a także urażonym bratem.

W tym odcinku

Lisbeth Gruber ma ze swoimi synami liczne problemy. Całe Ellmau plotkuje o Hansie i rejestratorce z przychodni, Nicole. Oboje włóczą się po knajpach i topią w alkoholu zgryzoty Hansa związane z nieszczęśliwą miłością do Klary. Mimo zerwania kobieta nie umie zapanować nad zazdrością. Nie ma jednak zamiaru rozmawiać z mężczyzną na temat przeszłości. W sprawę angażuje się Lisbeth, która próbuje pośredniczyć między skłóconymi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także