Górski lekarz: Prawdy (21)

Górski lekarz: Prawdy (21)

(Der Bergdoktor: Der Bergdoktor)

serial obyczajowy Niemcy/Austria 2007
Występują:Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher
W skrócie:Zbliżają się urodziny Romana Melchingera. Główną atrakcją przyjęcia niespodzianki ma być występ sławnej piosenkarki. Kobieta zażywa tajemnicze tabletki. Podczas przygotowań traci przytomność.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Chirurg z Tyrolu, Martin Gruber (Hans Sigl), po wielu latach pracy za granicą chce sprawić swojej matce urodzinową niespodziankę i złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Sielska, rodzinna miejscowość, jaką Martin zachował w pamięci, okazuje się jednak zupełnie inna od tej, jaką zapamiętał. W dodatku bratanica Martina, Lilli (Ronja Forcher), po wypadku samochodowym matki zostaje półsierotą i potrzebuje opieki.

W tym odcinku

Zbliżają się urodziny Romana Melchingera, mentora Martina Grubera. Martin chce zorganizować dla niego przyjęcie-niespodziankę. Główną atrakcją wieczoru ma być występ sławnej piosenkarki, Antonii Nachtweih, która miała kiedyś z Romanem romans. Antonia jest zaręczona ze swoim pianistą, Konstantinem Kordesem, młodszym od niej o 20 lat. Chce wyglądać młodo i podobać się ukochanemu. Zażywa więc tajemnicze tabletki i jest na ścisłej diecie. Podczas przygotowań do przyjęcia traci przytomność. Okazuje się, że życie kobiety jest zagrożone.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także