Górski lekarz: Objawy zatrucia (10)

Górski lekarz: Objawy zatrucia (10)

(Der Bergdoktor: Vergiftungserscheinungen)

serial obyczajowy Niemcy/Austria 2007   od 12 lat
Występują:Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher
Reżyseria:Axel de Roche
W skrócie:Z płonącej stodoły Martin ratuje Lilli. Informuje go ona, że w środku został jej szkolny kolega. Lekarzowi udaje się wyciągnąć chłopca. Nikt nie wie, jaki wpływ na rodzinę Gruberów będzie mieć pożoga.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Chirurg z Tyrolu, Martin Gruber (Hans Sigl), po wielu latach pracy za granicą chce sprawić swojej matce urodzinową niespodziankę i złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Sielska, rodzinna miejscowość, jaką Martin zachował w pamięci, okazuje się jednak zupełnie inna od tej, jaką zapamiętał. W dodatku bratanica Martina, Lilli (Ronja Forcher), po wypadku samochodowym matki zostaje półsierotą i potrzebuje opieki. Lekarz będzie musiał na nowo ułożyć swoje stosunki z rodziną - córką, o której istnieniu nie miał pojęcia, a także urażonym bratem.

W tym odcinku

Z płonącej stodoły Martin ratuje Lilli, która informuje go, że w środku został jej szkolny kolega Paul. Pożar w międzyczasie mocno się powiększył. Dzielnemu lekarzowi udaje się wyciągnąć małego Paula tylko dzięki pomocy Hansa. Jeszcze nikt nie wie, jaki wpływ na rodzinę Gruberów będzie mieć pożoga.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także