Górski lekarz: Nowy początek - część 2 (163)

Górski lekarz: Nowy początek - część 2 (163)

(Der Bergdoktor: Ein neuer Anfang - Teil 2)

serial obyczajowy Niemcy/Austria 2007
Występują:Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher
W skrócie:Wuj Martina coraz częściej pojawia się w jego gabinecie. Z powodu nowotworu wątroby bierze udział w specjalnym programie medycznym. Mężczyzna domaga się otrzymania swojej części majątku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Chirurg z Tyrolu, Martin Gruber (Hans Sigl), po wielu latach pracy za granicą chce sprawić swojej matce urodzinową niespodziankę i złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Sielska, rodzinna miejscowość, jaką Martin zachował w pamięci, okazuje się jednak zupełnie inna od tej, jaką zapamiętał. W dodatku bratanica Martina, Lilli (Ronja Forcher), po wypadku samochodowym matki zostaje półsierotą i potrzebuje opieki. Lekarz będzie musiał na nowo ułożyć swoje stosunki z rodziną - córką, o której istnieniu nie miał pojęcia, a także urażonym bratem.

W tym odcinku

Wuj Martina, Ludwig Gruber, coraz częściej pojawia się w jego gabinecie. Cierpi na nowotwór wątroby i bierze udział w specjalnym programie medycznym, licząc na zatrzymanie postępującej choroby. W gabinecie toczą się zatem poważne rozmowy między krewniakami. Ludwig domaga się bowiem otrzymania swojej części majątku Gruberów, która przysługuje mu w spadku. Rodzina zwraca się do Lisbeth z prośbą, by porozmawiała z Ludwigiem. Stawką jest gospodarstwo Gruberów.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także