Górski lekarz: Nowy początek - część 1 (162)

Górski lekarz: Nowy początek - część 1 (162)

(Der Bergdoktor: Ein neuer Anfang - Teil 1)

serial obyczajowy Niemcy/Austria 2007
Występują:Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher
W skrócie:Martin przeżywa żałobę po śmierci Romana Melchingera, jednak w pracy czekają go kolejne wyzwania. Ciężarna Teresa Metzinger ma pięćdziesiąt lat. Kochanek Chris chce się z nią związać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Chirurg z Tyrolu, Martin Gruber (Hans Sigl), po wielu latach pracy za granicą chce sprawić swojej matce urodzinową niespodziankę i złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Sielska, rodzinna miejscowość, jaką Martin zachował w pamięci, okazuje się jednak zupełnie inna od tej, jaką zapamiętał. W dodatku bratanica Martina, Lilli (Ronja Forcher), po wypadku samochodowym matki zostaje półsierotą i potrzebuje opieki. Lekarz będzie musiał na nowo ułożyć swoje stosunki z rodziną - córką, o której istnieniu nie miał pojęcia, a także urażonym bratem.

W tym odcinku

Martin Gruber przeżywa żałobę po śmierci Romana Melchingera, jednak w pracy czekają go kolejne wyzwania. Ciężarna Teresa Metzinger ma pięćdziesiąt lat. Jej o wiele młodszy kochanek Chris chce się z nią związać, ale kobieta nie wyobraża porzucenia dotychczasowego życia, odejścia od męża i dwóch synów.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także