Górski lekarz: Inna - część 2 (165)

Górski lekarz: Inna - część 2 (165)

(Der Bergdoktor: Die Andere - Teil 2)

serial obyczajowy Niemcy/Austria 2007
Występują:Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher
W skrócie:Lisbeth Gruber jedzie do szwagra, by porozmawiać o spadku. Kiedy dociera na miejsce, znajduje Ludwiga nieprzytomnego przed chatą. Mimo braku sympatii wobec niego towarzyszy mężczyźnie w szpitalu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Chirurg z Tyrolu, Martin Gruber (Hans Sigl), po wielu latach pracy za granicą chce sprawić swojej matce urodzinową niespodziankę i złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Sielska, rodzinna miejscowość, jaką Martin zachował w pamięci, okazuje się jednak zupełnie inna od tej, jaką zapamiętał. W dodatku bratanica Martina, Lilli (Ronja Forcher), po wypadku samochodowym matki zostaje półsierotą i potrzebuje opieki. Lekarz będzie musiał na nowo ułożyć swoje stosunki z rodziną - córką, o której istnieniu nie miał pojęcia, a także urażonym bratem.

W tym odcinku

Lisbeth Gruber jedzie do szwagra, by porozmawiać z nim o spadku. Kiedy dociera na miejsce, znajduje Ludwiga nieprzytomnego przed chatą. Mimo braku sympatii wobec niego towarzyszy Ludwigowi w szpitalu i niecierpliwie wyczekuje wyników badań. Okazuje się, że Ludwig może stracić prawo do korzystania z programu medycznego dla chorych na nowotwór. Jeśli do tego dojdzie, mężczyzna straci szansę na wyzdrowienie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także