Górski lekarz: Dzieci (20)

Górski lekarz: Dzieci (20)

(Der Bergdoktor: Der Bergdoktor)

serial obyczajowy Niemcy/Austria 2007
Występują:Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher
W skrócie:Znika córka Stefanie. Zostają wezwani Martin i ratownicy. Lekarz odwozi matkę do domu. Od jej męża dowiaduje się, że mała Maria od dawna nie żyje. Kieruje fantazjującą kobietę na obserwację.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Chirurg z Tyrolu, Martin Gruber (Hans Sigl), po wielu latach pracy za granicą chce sprawić swojej matce urodzinową niespodziankę i złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Sielska, rodzinna miejscowość, jaką Martin zachował w pamięci, okazuje się jednak zupełnie inna od tej, jaką zapamiętał. W dodatku bratanica Martina, Lilli (Ronja Forcher), po wypadku samochodowym matki zostaje półsierotą i potrzebuje opieki.

W tym odcinku

Na pikniku zorganizowanym przez Stefanie u podnóży gór Wilder Kaiser znika bez śladu sześcioletnia córka kobiety, Maria. Natychmiast zostają wezwani Martin i ratownicy górscy. Lekarz odwozi załamaną matkę do domu. Od jej męża, Michaela, dowiaduje się, że mała Maria już od dawna nie żyje. Martin kieruje fantazjującą kobietę na obserwację psychiatryczną. Lekarze stwierdzają ciężkie zaburzenia pourazowe i chcą zatrzymać Stefanie w szpitalu. Martin uważa jednak, że stan zdrowia kobiety ma organiczne przyczyny.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także