Górski lekarz: Cierpienie - część 2 (167)

Górski lekarz: Cierpienie - część 2 (167)

(Der Bergdoktor)

serial obyczajowy Niemcy/Austria 2007
Występują:Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher
W skrócie:Spokój rodziny Gruberów znowu zostaje zakłócony. Z powodu pewnych komplikacji okazuje się, że bank może nie udzielić im obiecanego kredytu. Agent z biura nieruchomości składa niepoważną propozycję.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Chirurg z Tyrolu, Martin Gruber (Hans Sigl), po wielu latach pracy za granicą chce sprawić swojej matce urodzinową niespodziankę i złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Sielska, rodzinna miejscowość, jaką Martin zachował w pamięci, okazuje się jednak zupełnie inna od tej, jaką zapamiętał. W dodatku bratanica Martina, Lilli (Ronja Forcher), po wypadku samochodowym matki zostaje półsierotą i potrzebuje opieki. Lekarz będzie musiał na nowo ułożyć swoje stosunki z rodziną - córką, o której istnieniu nie miał pojęcia, a także urażonym bratem.

W tym odcinku

Spokój rodziny Gruberów znowu zostaje zakłócony. Z powodu pewnych komplikacji okazuje się, że bank może nie udzielić im obiecanego kredytu. Agent z biura nieruchomości składa Gruberom niepoważną propozycję. Rodzina podejrzewa, że za tym wszystkim może stać Ludwig.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także