Górski lekarz: Cierpienie - część 1 (166)

Górski lekarz: Cierpienie - część 1 (166)

(Der Bergdoktor: Schmerz - Teil 1)

serial obyczajowy Niemcy/Austria 2007
Występują:Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher
W skrócie:Greta musi zdecydować, z kim zamieszka - dziadkiem czy ojcem. Obydwaj są pacjentami Martina. Senior ma pretensje do zięcia, ponieważ uważa, że to on jest odpowiedzialny za śmierć żony.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Chirurg z Tyrolu, Martin Gruber (Hans Sigl), po wielu latach pracy za granicą chce sprawić swojej matce urodzinową niespodziankę i złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Sielska, rodzinna miejscowość, jaką Martin zachował w pamięci, okazuje się jednak zupełnie inna od tej, jaką zapamiętał. W dodatku bratanica Martina, Lilli (Ronja Forcher), po wypadku samochodowym matki zostaje półsierotą i potrzebuje opieki. Lekarz będzie musiał na nowo ułożyć swoje stosunki z rodziną - córką, o której istnieniu nie miał pojęcia, a także urażonym bratem.

W tym odcinku

Mała Greta musi zdecydować, z kim chce mieszkać - z dziadkiem czy z ojcem. Obydwaj są pacjentami Martina i mierzą się z pewnymi schorzeniami. Dziadek ma pretensje do zięcia, ponieważ uważa, że to on jest odpowiedzialny za śmierć matki Grety. Martin Gruber próbuje skłonić ich do nawiązania porozumienia dla dobra rodziny.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także