Górski lekarz: Cena życia - część 2 (161)

Górski lekarz: Cena życia - część 2 (161)

(Der Bergdoktor)

serial obyczajowy Niemcy/Austria 2007
Występują:Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Ronja Forcher
W skrócie:Herminę czeka podróż z mężem Heiko do Monachium. W drodze dostaje zapaści. Martin przeprowadza dokładne badania. Odkrywa, że serce kobiety bije równomiernie tylko wtedy, kiedy obok znajduje się Tom.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Chirurg z Tyrolu, Martin Gruber (Hans Sigl), po wielu latach pracy za granicą chce sprawić swojej matce urodzinową niespodziankę i złożyć jej niezapowiedzianą wizytę. Sielska, rodzinna miejscowość, jaką Martin zachował w pamięci, okazuje się jednak zupełnie inna od tej, jaką zapamiętał. W dodatku bratanica Martina, Lilli (Ronja Forcher), po wypadku samochodowym matki zostaje półsierotą i potrzebuje opieki. Lekarz będzie musiał na nowo ułożyć swoje stosunki z rodziną - córką, o której istnieniu nie miał pojęcia, a także urażonym bratem.

W tym odcinku

Hermina wraca do siebie po mocnym wyziębieniu. Czeka ją podróż z mężem Heiko do Monachium. W drodze doznaje zapaści. Martin przeprowadza dokładne badania i wkrótce odkrywa, że serce Herminy bije równomiernie tylko wtedy, kiedy obok znajduje się Tom. Wychodzi na jaw, że w trudnych chwilach, porwani przez lawinę, zbliżyli się do siebie. Oboje jednak chcą wyprzeć to uczucie. Martin zaleca im, by spędzili wspólnie trochę czasu sam na sam, chociaż ma świadomość, że może to wiązać się z rozpadem dwóch dotychczas szczęśliwych małżeństw.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także