Górscy ratownicy: Zakazana miłość - część 1 (91)

Górscy ratownicy: Zakazana miłość - część 1 (91)

7.9/10

(Verbotene Liebe - Teil 1)

serial obyczajowy Niemcy 2011-2012
Występują:Martin Gruber, Stefan Murr, Stefanie von Poser, Heinz Marecek
Reżyseria:Axel de Roche, Jorgo Papavassiliou
W skrócie:Członkowie gimnazjalnego koła zainteresowań wyjechali na wycieczkę razem ze swoim nauczycielem, Chrisem, i młodą aplikantką, Tiną. Podczas jazdy na nartach chcą dokonać różnych pomiarów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po nieszczęśliwym wypadku przyjaciela Andreas Marthaler (Martin Gruber) przejmuje obowiązki w służbie górskiej. Wraz z innymi ratownikami codziennie toczy heroiczną walkę o życie poszkodowanych w okolicach Ramsau.

W tym odcinku

Członkowie gimnazjalnego koła zainteresowań zmianami klimatycznymi wyjechali na wycieczkę razem ze swoim nauczycielem, Chrisem, i młodą aplikantką, Tiną. Podczas jazdy na nartach chcą dokonać różnych pomiarów. Dzielą się na dwie grupy i wyruszają w drogę. Pojawia się jednak bardzo gęsta mgła. Chris chce jak najszybciej przerwać wyprawę i wrócić z uczniami do doliny. Tina wykorzystuje sytuację, by porozmawiać ze swoim uczniem Antonem, któremu wyznaje, że ich potajemny związek nie ma przyszłości. Kiedy przytulają się na pożegnanie, niespodziewanie pojawia się Liv, koleżanka z klasy, która podkochuje się w chłopaku. Zrozpaczona odwraca się i szybko odjeżdża. Anton jedzie za nią.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)