Gogglebox. Przed telewizorem 8 (12-ost.)

Gogglebox. Przed telewizorem 8 (12-ost.)

program rozrywkowy Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:W tym odcinku, jak zawsze będzie mnóstwo zabawy i zaskakujących reakcji widzów. Rumieńce na twarzach pań wywoła rozbierana scena z pewnego kultowego już filmu z lat 90-tych z udziałem Kevina Costnera.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zwyczajni widzowie oglądają programy telewizyjne i komentują je na żywo prosto ze swojej kanapy. Barwni i bezkompromisowi bohaterowie wymieniają się spostrzeżeniami, uwagami, celnymi żartami i sentencjami, żywo reagując na sytuacje przedstawiane na ekranie. Ich szczere, nie poddane cenzurze opinie to nieodłączny element audycji, który podkreśla niepodrabialność i wyjątkowość programu. To nie tylko przewodnik po nowościach, które możemy ujrzeć codziennie na ekranie naszego telewizora - okazuje się, że na kanapie, niczym w lustrze, odbija się realny wycinek ludzkiego życia. Program "Gogglebox. Przed telewizorem" to bijący rekordy oglądalności międzynarodowy format, zdobywca wielu nagród telewizyjnych, m.in. BAFTA.

W tym odcinku, jak zawsze będzie mnóstwo zabawy i zaskakujących reakcji widzów występujących w programie. Rumieńce na twarzach pań wywoła rozbierana scena z pewnego kultowego już filmu z lat 90-tych z udziałem Kevina Costnera. Emocje rozgrzeją także królewskie ekscesy w serialu historycznym "Korona Królów" oraz współczesne, miłosne perypetie w programie "Umów się ze mną. Take me out". Później zobaczymy solidną porcję kulinarnych emocji, przygotowanych dla naszych bohaterów przez Magdę Gessler w "Kuchennych Rewolucjach". Między Strongmenami dojdzie do dyskusji na temat pasternaku. Będzie to jednak tylko zapowiedź tego, co zaobserwujemy, gdy bohaterowie będą oglądać "Zamianę żon".