Gliniarze (50)

Gliniarze (50)

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak
W skrócie:Rosyjska mafia narkotykowa walczy o wpływy i eliminuje szefa polskiej grupy przestępczej. Podczas prowokacji detektywi konfiskują duży transport substancji odurzających. Mafioso chce odzyskać towar.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 16 października
pojutrze
7:00 Polsat Doku

Opis

Serial odsłania kulisy spraw kryminalnych, akcji policyjnych i najnowszych rozwiązań w walce z przestępczością. Bohaterami są policjanci należący do dwóch zespołów detektywów, ich szef, a także pozostali funkcjonariusze warszawskiego wydziału kryminalnego, policyjni technicy i ich stali informatorzy. Natalia Nowak i Robert Barcz oraz Olgierd Mazur i Krystian Górski codziennie ruszają w teren, by ścigać podejrzanych na terenie stolicy i okolic. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie. Pierwsza dotyczy najcięższych przestępstw, a druga jest mniej skomplikowanym przypadkiem z odrobiną humoru.

W tym odcinku

Rosyjska mafia narkotykowa walczy o wpływy i eliminuje szefa polskiej grupy przestępczej. Podczas prowokacji detektywi konfiskują duży transport substancji odurzających. Mafioso chce odzyskać swój towar i jest gotowy podjąć każde ryzyko, o czym przekonają się funkcjonariusze z wydziału kryminalnego. W trakcie dyżuru Olgierd dostaje telefon od byłej żony. Ich córka, przebywająca w Warszawie na wakacjach u dziadków, zaginęła. Mężczyzna podejrzewa, że mogła zostać porwana.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także