Gliniarze (42)

Gliniarze (42)

serial paradokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Ewelina Ruckgaber, Maciej Sufa, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak
W skrócie:Mężczyzna budzi się przy zakrwawionym ciele kobiety z nożem w ręku. Gdy wraca na miejsce z detektywami, zwłok już nie ma. Policyjnym technikom udaje się odnaleźć ślady, które ktoś próbował wyczyścić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial odsłania kulisy spraw kryminalnych, akcji policyjnych i najnowszych rozwiązań w walce z przestępczością. Bohaterami są policjanci należący do dwóch zespołów detektywów, ich szef, a także pozostali funkcjonariusze warszawskiego wydziału kryminalnego, policyjni technicy i ich stali informatorzy. Natalia Nowak i Robert Barcz oraz Olgierd Mazur i Krystian Górski codziennie ruszają w teren, by ścigać podejrzanych na terenie stolicy i okolic. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie. Pierwsza dotyczy najcięższych przestępstw, a druga jest mniej skomplikowanym przypadkiem z odrobiną humoru.

W tym odcinku

Mężczyzna budzi się przy zakrwawionym ciele kobiety i z nożem w ręku. Gdy wraca na miejsce domniemanej zbrodni z detektywami... zwłok już nie ma. Policyjnym technikom udaje się jednak odnaleźć ślady krwi, które ktoś próbował wyczyścić. Detektywi próbuja wyjaśnić, czy na pewno doszło do morderstwa oraz, czy mężczyzna jest sprawcą czy ofiarą całego zdarzenia. Równocześnie detektywi rozpoczynają poszukiwania młodego narkomana, którego zaginięcie zgłasza zrozpaczona matka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także