Gliniarze (284)

Gliniarze (284)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Ewelina Ruckgaber, Piotr Mróz, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak
W skrócie:Rodzice zgłaszają zaginięcie Radka, miłośnika gier komputerowych. Detektywi odkrywają, że chłopakowi groził przedsiębiorca, który chciał ściągnąć do swojej drużyny e- sportowej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalszy ciąg serialu z gatunku docu-crime opowiadającego o pracy stołecznych policjantów: Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), Kuby Roguza (Piotr Mróz), Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier), Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak) i Piotra Zarębskiego (Dariusz Dłużewski).

W tym odcinku

Rodzice zgłaszają zaginięcie Radka, miłośnika gier komputerowych. Detektywi odkrywają, że chłopakowi groził przedsiębiorca, który nie darzył go sympatią, ale mimo to chciał ściągnąć do swojej drużyny e-sportowej. Sprawa nabiera tempa, kiedy wychodzi na jaw, że właśnie odbywa się turniej, w którym Radek miał szansę zająć pierwsze miejsce... W tym czasie z domu ucieka Zuza, córka Marty. Kuba ustala, że dziewczyna wielokrotnie kontaktowała się z dilerem narkotyków. Nastolatka zapowiada, że nie wróci do domu, dopóki jej matka nie rozstanie się z Kubą.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także