Gliniarze (157)

Gliniarze (157)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Ewelina Ruckgaber, Piotr Mróz, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak
W skrócie:Wolontariusz ze schroniska dla bezdomnych znika bez śladu. Detektywi odkrywają, że jednym z podopiecznych ośrodka był zbiegły więzień... Tymczasem Maja Brzeska zwierza się Olgierdowi z kłopotów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalszy ciąg serialu z gatunku docu-crime opowiadającego o pracy stołecznych policjantów: Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), Kuby Roguza (Piotr Mróz), Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier), Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak) i Piotra Zarębskiego (Dariusz Dłużewski).

W tym odcinku

Wolontariusz ze schroniska dla bezdomnych, znika bez śladu. Jego rodzice podejrzewają, że któryś z podopiecznych zrobił mu krzywdę. Detektywi sądzą, że nastolatek po prostu miał ochotę uwolnić się od nadopiekuńczych rodziców i uciekł z domu. Przypadkiem odkrywają, że jednym z pensjonariuszy schroniska był zbiegły więzień... Pracująca na komendzie w centrum miasta Maja Brzeska zwierza się Olgierdowi z kłopotów. Jeden z jej kolegów po tym, jak zawaliła ważną akcję, prześladuje ją na każdym kroku. Okazuje się, że Olgierd w przeszłości zetknął się z wrednym policjantem i wie, jak go pokonać.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także