Gliniarz i prokurator (53)

Gliniarz i prokurator

sezon 3 odc. 53

(Jake and the Fatman: If I Didn't Care)

serial kryminalny USA 1989   od 12 lat
Występują:William Conrad, Joe Penny, Alan Campbell, Jack Hogan
Reżyseria:John C. Flinn
W skrócie:Mafioso domaga się od jednego z kolegów spłaty długu. Ma on na Hawajach zlikwidować detektywa Jake'a Stylesa. Okazuje się, że potencjalna ofiara i jej egzekutor są dawnymi kumplami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterowie przenoszą się na Hawaje, by rozwiązywać kolejne zagadki kryminalne. Sympatyczny, starszy i doświadczony prokurator Jason McCabe (William Conrad), który nie rozstaje się ze swoim psem, oraz młody detektyw Jake Styles (Joe Penny) podchodzą poważnie do prowadzonych spraw, lecz nie tracą przy tym swoistego poczucia humoru. Każdy odcinek opowiada odrębną historię

W tym odcinku

Mafioso z Los Angeles za wyświadczoną niedawno przysługę domaga się od jednego ze swoich kolegów z gangsterskiego półświatka spłaty długu. Każe mu jechać z rodziną na Hawaje i tam zlikwidować detektywa Jake'a Stylesa. Okazuje się, że potencjalna ofiara i jej egzekutor są dawnymi kumplami. Ich spotkanie przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze - wspominają wspólnie przeżyte chwile. Wynajęty zabójca musi zdecydować, co jest dla niego ważniejsze - posłuszeństwo wobec szefa czy też stara przyjaźń.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także