Gliniarz i prokurator (42)

Gliniarz i prokurator

sezon 3 odc. 42

(Jake and the Fatman: Long Ago and Far Away)

serial kryminalny USA 1989   od 12 lat
Występują:William Conrad, Joe Penny, Alan Campbell, Jack Hogan
Reżyseria:Russ Mayberry
W skrócie:W procesie poszlakowym sąd skazuje nieletniego za gwałt. W tym samym czasie ktoś zabija żołnierza i kradnie jego karabin snajperski. McCabe i Jake Styles rozpoczynają śledztwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterowie przenoszą się na Hawaje, by rozwiązywać kolejne zagadki kryminalne. Sympatyczny, starszy i doświadczony prokurator Jason McCabe (William Conrad), który nie rozstaje się ze swoim psem, oraz młody detektyw Jake Styles (Joe Penny) podchodzą poważnie do prowadzonych spraw, lecz nie tracą przy tym swoistego poczucia humoru. Każdy odcinek opowiada odrębną historię

W tym odcinku

Na podstawie poszlak sąd skazuje nieletniego na więzienie za dokonanie gwałtu. Jego rodzina poprzysięga zemstę. Tymczasem na wyspie ktoś zabija sierżanta z jednostki wojskowej i kradnie jego karabin snajperski. Sprawę próbują wyjaśnić prokurator McCabe i detektyw Jake Styles. Bardzo pomocna w śledztwie okazuje się pewna niewidoma rzeźbiarka. Kobieta przypadkiem spotkała sprawcę. Chcąc bliżej poznać miłego pana, dotknęła jego twarzy. W ten sposób wyobraziła sobie, jak wygląda. Nie wiedziała jeszcze, że ta wiedza na temat nieznajomego będzie miała zasadnicze znaczenie w sprawie zabójstwa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także