Generał bandytów (3/4)

Generał bandytów (3/4)

(Il generale dei briganti)

serial historyczny Włochy 2012   od 12 lat
Występują:Daniele Liotti, Raffaella Rea, Danilo Brugia, Fabio Troiano
Reżyseria:Paolo Poeti
W skrócie:Carmine zostaje mianowany generałem bandytów. Jest poszukiwany przez wojsko i policję. Nennella w końcu odzyskuje jego uczucia. Garibaldi odnosi kolejne sukcesy militarne na południu Włoch.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia Carmine'a Crocco, uczestnika rewolty "brygantów" i jednego z najsłynniejszych włoskich rozbójników. Syn ubogiego chłopa i kapral w armii Burbonów, zabija człowieka, który usiłował zgwałcić i okrutnie okaleczył jego siostrę. Okazuje się, że mężczyzna był synem miejscowego notabla, księcia Guarino. Chcąc uniknąć kary śmierci, Carmine przystaje do grupy bandytów i staje się człowiekiem wyjętym spod prawa.

W tym odcinku

Carmine zostaje mianowany generałem bandytów. Jest poszukiwany przez wojsko i policję. Nennella, która przyłączyła się do jego bandy, w końcu odzyskuje jego uczucia. Zakochani przyrzekają sobie, że już zawsze będą razem. Tymczasem hrabia Guardino decyduje się wydać swoją córkę za starego przedsiębiorcę ze Szwajcarii. Zakochana w Mariano Giuseppina nie może pogodzić się z tą decyzją. Garibaldi odnosi kolejne sukcesy militarne na południu Włoch i zyskuje zwolenników. Crocco i jego towarzysze święcą chwile triumfu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)