Galileo (588)

Galileo (588)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:Reporterzy goszczą na słynnych wyścigach dronów w LA. Prowadzący pokażą, jak z kontenerów na towary zrobić luksusowe mieszkanie. Opowiedzą też o zbawiennych właściwościach śluzu ślimaka dla cery.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

Reporterzy Galileo goszczą na słynnych wyścigach dronów w LA. Kontenery, w których drogą morską przybywają do nas towary, to także świetny materiał budowlany. Prowadzący pokażą, jak uczynić z nich luksusowe mieszkanie. Tymczasem śluz ślimaka ma zbawienne właściwości dla cery. Reporterzy programu sprawdzą, jak i gdzie wykonują się zabiegi z ich udziałem. Na zakończenie programu widzowie poznają sekrety daktyli.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także