Galileo (577)

Galileo (577)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:Coraz więcej osób rezygnuje z aparatu fotograficznego, a zdjęcia wykonuje smartfonem. Jednak rzadko są one później drukowane. Autorzy przetestują stworzoną specjalnie do telefonów drukarkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

Coraz więcej osób rezygnuje z tradycyjnego aparatu fotograficznego, a zdjęcia wykonuje smartfonem. Jednak rzadko są one później drukowane. Autorzy serii przetestują stworzoną specjalnie do telefonów drukarkę. Następnie sprawdzą czym różni się domowe jedzenie w Tuvalu od specjalności kuchni południowokoreańskiej.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także