Galileo (576)

Galileo (576)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:Widzowie dowiedzą się, jak sprytnie usunąć kamień z kabiny prysznicowej, zaszpachlować dziury w ścianie oraz odnowić stare krzesła. Przyjrzą się też produkcji najdroższego sera na świecie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

W tym odcinku porady dotyczące prac domowych. Widzowie dowiedzą się, jak sprytnie usunąć kamień z kabiny prysznicowej, zaszpachlować dziury w ścianie oraz odnowić stare krzesła. Następnie autorzy programu sprawdzą, jak wytwarza się pochodzący z Bałkanów najdroższy na świecie ser, który wyrabiany jest oślego mleka. Będą chcieli się dowiedzieć również czym różni się pojęcie luksusu u mieszkańców różnych krajów oraz przetestują opaski elektryczne, które można zaprogramować tak, aby niepożądane zachowania skutkowały lekkim porażeniem prądem.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także