Galileo (547)

Galileo (547)

program popularnonaukowy Polska   od 12 lat
W skrócie:Reporterzy opowiedzą o Sky Caliber, zjeżdżalni dla odważnych, która trafi do jednego z amerykańskich parków rozrywki. Widzowie dowiedzą się też, jak wygląda codzienne życie kobiety noszącej burkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z kolejnych wydań magazynu dowiemy się, co ma wspólnego nowoczesny futbol ze Spidermanem i jak powstają perskie esencje. Twórcy magazynu wyruszą na poszukiwania najstraszniejszych potworów na świecie. Przekonamy się, jak mieszkają Masajowie w Afryce, jak wygląda szkolenie w obozie legii cudzoziemskiej w Gujanie i jakie są tajniki hipnozy. Autorzy poznają największego żyjącego wynalazcę, odwiedzą kompleks bunkrów przeciwatomowych, podejrzą metody działania złodziei aut oraz próbują zdać egzamin na prawo jazdy w Chinach. Nie zabraknie również informacji o technologicznych gadżetach.

Okulary do rozszerzonej rzeczywistości szturmem zdobywają coraz większe rzesze miłośników. Reporterzy sprawdzą, jak to działa. Opowiedzą także o Sky Caliber, zjeżdżalni dla odważnych, która już niedługo ma trafić do jednego z amerykańskich parków rozrywki. Widzowie dowiedzą się również, jak wygląda życie codzienne kobiety noszącej burkę oraz jak powstaje słynny ocet balsamiczny z Modeny.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także